Campingaz® to producent nowoczesnych i eleganckich grilli gazowych oraz akcesoriów do grillowania. Decydując sie na nasze produkty, zapewniają sobie Państwo wygodę oraz łatwość organizowania przyjęć w ogrodzie dla wielu osób. Grille Campingaz® to stylowe grille z drewnianymi wykończeniami, klasyczne i bardzo wydajne konstrukcje linii Classic, grille przenośne a także cała gama akcesoriów w tym akcesoriów uzupełniających do Culinary Modular.

TECHNOLOGIE

SYSTEM CULINARY MODULAR

Opracowany przez Campingaz® wszechstronny system Culinary Modular udowadnia, ze na grillu mozna takze gotowac! Na co
masz dzis ochote? Na smak włoskiej pizzy, hiszpańskiej paelli, azjatyckiego dania z woka, a moze na aromatycznego kurczaka? Z Culinary Modular mozesz te wszystkie potrawy przygotowac szybko i profesjonalnie! Podstawa systemu jest zeliwny ruszt z wyjmowalnym okrągłym elementem. Wystarczy go zdjac, a w jego miejsce umieścić jeden z elementów systemu
Culinary Modular: kamien do pizzy, patelnie do paelli, woka z nieprzywierającymi powłokami, badz stojak do pieczenia
i aromatyzowania drobiu. Z systemem Culinary Modular serce nawet największych smakoszy zabije szybciej.

INSTACLEAN®

Odkryj prosty sposób czyszczenia grilli Campingaz® z systemem InstaClean®. Czyszczenie grilla nigdy nie było łatwiejsze niz z nowym, opatentowanym systemem InstaClean®, który jest dostepny we wszystkich modelach grilli z serii 4 i 3. Podatne na zabrudzenia elementy paleniska i rusztu, a takze tacki na sciekajacy tłuszcz zostały tak zaprojektowane, aby mozna je było myc w zmywarkach. Demontaz zabrudzonych czesci przebiega łatwo i skutecznie w czasie ponizej 60 sekund. Nigdy nie marnuj juz czasu na czyszczenie grilla! Od teraz mozna to robic szybko, prosto i bez zbednego bałaganu!

TECHNOLOGIA RBS®

Radiant Burner System®

Wieksza moc dzieki dwóm dodatkowym palnikom.

Sprawdz nieograniczone mozliwosci grillowania z opatentowanym przez Campingaz® unikalnym systemem bocznych palników RBS®!

  • Idealna dystrybucja optymalnej temperatury
  • Łatwa konserwacja: nie ma koniecznosci czyszczenia bocznych palników, gdyz nie maja kontaktu ze sciekajacym tłuszczem
  • Rózne opcje grillowania: bezposrednie lub posrednie z efektem piekarnika, opcja pieczenia na roznie i na płaskim ruszcie